İletişim |Ziyaretçi defteri | Programlar | Atatürk Köşesi

Ana Sayfa
Ana sayfam yap
Sık kullanılanlara ekle    

Planlar

Etkinlik Örnekleri

Okuma yazma

Sunular

Genel Dökümanlar

Deneme Soruları

Masal Örnekleri

Eğitici Oyunlar

Rehberlik

Tekerlemeler

Bilmeceler

Belirli Günler

Öğrenci Kulüpleri

Velilere Öneriler

Öğretmenler için

Küçük Resimler

Boyama Çalışmaları

 

 

MEB      

İlsis

İl Milli Eğitim    müdürlükleri

Sınavlar

Tebliğler Dergisi

Personel MEB

Bakanlıklar

Resmi Gazete

Sendikalar

Valilikler

Bankalar

Son depremler

Gazeteler

Şifalı Bitkiler

Kaplıcalar

Sorgulamalar

   

 MEB VİTAMİN

www.mebvitamin.com a okulunuzdan önce kayıt olmanız gerekiyor.Ondan sonra evinizdeki internet bağlantısından açabilirsiniz.

Öncelikle öğretmenlerin buradan kayıt yaptırmaları gerekiyor, ancak burada dikkat edilecek bir husus var ki kayıt işleminin öğretmenin görev yaptığı okulun adsl hattından yapılması gerekiyor. Kayıt olurken sadece T.C kimlik ve ilsis şifresi gerekiyor, daha sonra ise branş seçimi, e-mail ve telefon bilgileri girildikten sonra artık mebVitamin 'i kullanabilirsiniz. 

Adrese tıklayın"mebvitamin" GİRİŞ yazan yerden girişinizi  yapınız. Karşınıza MEBBİS giriş sayfası açılacak İLSİS kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Karşınıza şu şekilde bir uyarı çıkacaktır.*Merhaba, Vitamin'e ilk defa giriş yapıyorsunuz.*Okulunuzun onaylanabilmesi ve Vitamin'deki öğretmenlere özgü özelliklerden yararlanabilmeniz için Vitamin'e ilk girişi öğretmenlik yaptığınız okuldan yapmanız gerekmektedir.Lütfen ilk girişinizi öğretmenlik yaptığınız okuldan yapın. Daha sonraVitamin'i istediğiniz her yerden kullanabileceksiniz.Vitamin'e kamu okullarındaki tüm öğretmenler giriş yapabilir.Kamu okulunda öğretmenseniz ve şu an okulunuzdan bağlanmaktaysanız lütfen *
buraya*http://www.mebvitamin.com/okulbilgisidogrudegil_ogt.html  tıklayın

GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

kaynak: www.kamudanhaber.com 

 

         

 

 

 

 

 

Arkadaşlar, sitemiz 1.sınıf öğretmenleri için bir paylaşım sitesidir. Buraya eklenen dosyalardan bütün öğretmenler faydalanabilir.Elinizde bulunan dökümanları bizimle paylaşırsanız diğer 1.sınıf okutacak arkadaşlara da bir nebze rahatlamış olacaklardır.

Bu yüzden lütfen faydalandığımız gibi paylaşalım da yapalım.

Dökümanlarınızı birincisinif@hotmail.com adresine yollayalım. Yada aşağıda gözat butonuna tıklayarak yollamak sitediğiniz dökümanları seçin. Daha sonra upload butonuna tıkladığınızda dosyalar sunucuya yüklenecektir.

Önemli Uyarı:Sitemizde bulunan dökümanların birçoğunu daha etkin    bir şekilde izleyebilmek için bilgisayarınıza Hand writing_mutlu yazı karakterini yüklemeyi unutmayınız..


                  Önemli uyarı:Bu sitenin  içeriği  kendi sınıfımda uyguladığım,ve bazı internet sitelerinden alarak kullandığım içerikten oluşmaktadır.

Telif     hakkını ihlal edecek içeriğe rastlarsanız lütfen birincisinif@hotmail.com a mail ile bildiriniz.